דף הבית » למה העסק שלכם חייב שירותי ארכיב?

צרו איתננו קשר

קבלו עדכונים חדשים למייל

טיפים

למה העסק שלכם חייב שירותי ארכיב?

שירות ארכיב לעסק
שירות ארכיב לעסק

מהם שירותי ארכיב?

עסקים רבים משתמשים ברישום. בעבר רישום ומסמכים היו הדרך היחידה לעבוד בה. משרדים שלמים היו מכילים ספריות עם עשרות קלסרים ויש משרדים שהיו בהם אפילו מאות. עם כניסת עולם האינטרנט לעולמנו ושירותי הענן, החלו להבין כי ניתן לשמור מסמכים על גבי שרתים. עבור עסק להחזיק חוות שרתים זה לא כל כך משתלם, אבל כל עסק שמעוניין באחסון המסמכים שלו יכול לעשות זאת בקלות באמצעות שירותי ארכיב. שרותי ארכיב למעשה מאפשרים לעסק להשתמש בשרתים ולאחסן את המידע שהיה בקלסרים על גבי טכנולוגיית הענן, כאשר בכל זמן נתון ניתן להוציא את המידע החוצה. שירותי ארכיב מאוד מתאימים למשרדים אשר שומרים הרבה מסמכים כמו רואי חשבון, עורכי דין, מנהלי חשבונות ועוד. במאמר זה אנו נסביר לכם מהו שירות שירותי ארכיב ומהן היתרונות שלו עבור העסק שלכם. 

מה היתרונות של שירותי ארכיב?

היתרון הגדול ביותר של שירותי ארכיב הוא למעשה פינוי המשרד מניירת רבה ופינוי מקום רב במשרד. משרדים שמשתמשים בשירותי ארכיב נהנים ממשרדים יפים ולא עמוסים, ללא בלאגן בעיניים ועודפי אבק מקלסרים ישנים. כאשר משתמשים בשירות, למעשה כבר אין צורך בספריות גדולות עם קלסרים רבים. פשוט מאחסנים הכל בשירותי הארכיב באופן ישיר. יתרון נוסף הוא אפשרות השליפה של מסמכים על ידי חיפוש פשוט באמצעות המחשב. כאשר משתמשים בשירותי ארכיב מאחסנים את המידע על פי קטגוריות, כך שגם לאחר מספר שנים אם אתם זקוקים למסמך מסוים ניתן לשלוף אותו בקלות. בנוסף, אין לכם כמעט הגבלה על כמות המסמכים שניתן לאחסן. הכל תלוי בכמות האחסון שאתם משכירים מחברת הארכיב. בכל זמן נתון ניתן להגדיל את החבילה על פי כמות האחסון שאתם זקוקים לה. כמו כן, גם פינוי מסמכים לאחר התשיינות נעשית בקלות הלחיצת כפתור וכך ניתן לפנות מקום למסמכים חדשים.

למי מתאימים שירותי ארכיב

השירות מתאים לכל משרד אשר עובד עם מסמכים ובמיוחד למשרדים אשר זקוקים לשמירת מסמכים ושליפתם לאורך זמן. שירותי מזכירות, רואי חשבון ועריכת דין יהנו מאוד משירות זה. ולמעשה כל עסק שרוצה לשמור תכתובות, חוזים ואפילו התנהלות כספית יהנה מאוד מהשירות. השירות פשוט מאוד, נוח מאוד לעסקים והמחירים החודשיים נוחים. 

כמה תעלה לכם חבילה של שירותי ארכיב

העלות של שירותי ארכיב משתנה על פי סוג הלקוח, סוג העסק וכמות המסמכים שיש לכם לאחסן. משרדים עם כמויות גדולות של אחסון, סביר שיקנו חבילות אחסון גדולות יותר ועל כן ישלמו יותר. אך אם מסתכלים על התרומה של שירותי ארכיב לאורך זמן, התשלום על כך הוא משתלם מאוד וחוסך מקום, שירותי ניקוי אבק מקלסרים ישנים וחיפוש מסמכים באופן לא יעיל. העולם עבר לשיטת המחשוב והאינטרנט, כדאי גם להתאים את המשרד שלכם לכך.

מה אתם חושבים?